نمایش اطلاعات ثبت شده فرم نمایش اطلاعات ثبت شده فرم

۱۱ مهر ۱۳۹۷
با حضور مقامات مجلس ،کشوري و استاني در دفتر معاونت برنامه ريزي و مديريت منابع وزير راه و شهرسازي ، برقراري پرواز به مقاصد داخلي و خارجي از فرودگاه زنجان بررسي شد.
۸ مهر ۱۳۹۷
دوره آموزشي انکس 14 مقدماتي در فرودگاه زنجان برگزار شد.
۱۹ شهريور ۱۳۹۷
فرودگاه زنجان براساس گزارش ارزيابي سالانه در زمينه شاخص هاي اختصاصي ، رتبه نخست را در بين 49 دستگاه مشارکت کننده استان در سال 96 کسب کرد.
۸ شهريور ۱۳۹۷
با فرود آخرين پرواز حجاج زنجاني در ساعت 07:19روز 08شهريور97 در اين فرودگاه، انتقال حجاج زنجاني به کشور با موفقيت به سرانجام رسيد.
۵ شهريور ۱۳۹۷
نخستين گروه حاجيان استان زنجان در سال 97، با استقبال مسئولين فرودگاه و استان در ساعت 12 و 59 دقيقه روز دوشنبه 5 شهريور 97وارد فرودگاه زنجان شدند.
۲۹ مرداد ۱۳۹۷
جلسه هماهنگي پروازهاي برگشت حج تمتع با حضور مدير فرودگاه زنجان و نمايندگان ارگانها و نهادهاي مرتبط با حج تمتع 97 در روز 29 مرداد 97 در فرودگاه زنجان برگزار شد.
۲۸ مرداد ۱۳۹۷
مدير فرودگاه زنجان با اشاره به انجام اقدامات موفق براي توسعه و بهسازي فرودگاه از افزايش 300 متري باند و بالا بردن ظرفيت ترمينال تا يک و نيم برابر خبر داد.
۲۳ مرداد ۱۳۹۷
طي مراسمي با حضور سرهنگ ابراهيم گل جانشين پليس فرودگاه‌هاي کشور ، سروان رسول شجاعي به‌عنوان فرمانده جديد پليس فرودگاه زنجان معرفي شد
۱ مرداد ۱۳۹۷
عمليات حج تمتع سال 97فرودگاه زنجان،با پرواز آخرين حجاج زنجاني به مقصد مدينه در ساعت نه و يک دقيقه روز يکم مرداد به پايان رسيد
۱ مرداد ۱۳۹۷
فيروزي‎پور، مشاور مديرعامل و مديرکل حراست و امنيت فرودگاهي از فرودگاه زنجان بازديد کرد.
۱ مرداد ۱۳۹۷
طي حکمي از سوي فيروزي‎پور، مشاور مديرعامل و مديرکل حراست و امنيت فرودگاهي، "محمد مهدي قهاري کرماني" مسئول حراست فرودگاه زنجان انتخاب شد.
۳۰ تير ۱۳۹۷
نخستين گروه زائرين حج تمتع 97 استان زنجان با بدرقه مسئولين استاني و فرودگاهي، زنجان را به سمت سرزمين وحي ترک کردند
۳۰ تير ۱۳۹۷
فرمانده پليس فرودگاه هاي کشور جزئيات آماده باش ماموران پليس فرودگاه در عمليات حج امسال را تشريح و هشدارها و توصيه‌هاي لازم را به حجاج اعلام کرد.
۱۰ تير ۱۳۹۷
از سوي قائم مقام مديرعامل شرکت فرودگاه‎ها و ناوبري هوايي ايران در امور فرودگاه‎ها دستورالعمل ارائه خدمات مطلوب و تکريم زائرين بيت االله الحرام در عمليات رفت و برگشت حجاج به مديران کل و مديران فرودگاههاي اعزام کننده حجاج ابلاغ شد.
۷ تير ۱۳۹۷
دوره آموزشي آتش نشاني حرفه اي 1 با حضور پرسنل آتش نشاني و هدايت زميني هواپيما چند فرودگاه کشور به ميزباني زنجان برگزار شد.
۴ تير ۱۳۹۷
نشست هماهنگي پروازهاي رفت حج تمتع97 استان زنجان با حضور ارگان‌هاي مربوطه در فرودگاه زنجان برگزار شد.
۳ تير ۱۳۹۷
وضعيت پروازهاي فرودگاه زنجان در نشست مدير اين فرودگاه و استاندار زنجان و مسئولين مختلف استان مورد بررسي قرار گرفت
۲۳ خرداد ۱۳۹۷
قائم مقام مديرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران از آغاز عمليات حج امسال در 28 تيرماه خبر داد و گفت: امسال 85 هزار نفر از 19 فرودگاه کشور به سرزمين وحي اعزام مي‌شوند.
۱۰ خرداد ۱۳۹۷
خدمات عمومي فرودگاه زنجان براي انتخاب پيمانکار بار ديگر به مناقصه گذاشته شده است.
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷
رئيس سازمان مديريت و برنامه ريزي استان زنجان و مديرعامل سازمان همياري شهرداري هاي استان به همراه هيئت همراه از فرودگاه زنجان بازديد به عمل آوردند.