نمایش اطلاعات ثبت شده فرم نمایش اطلاعات ثبت شده فرم

۲۰ بهمن ۱۳۹۸
همزمان با ايام دهه مبارک فجر مدير فرودگاه زنجان و هيات همراه با خانواده شهيد مجيد شهرياري (از شهداي هسته اي کشور) ديدار و گفت وگو کردند.
۱۲ بهمن ۱۳۹۸
مدير فرودگاه زنجان از برقراري مجدد پروازهاي مسير مشهد- زنجان از 24 بهمن ماه و پس از حدود 2 ماه خبر داد.
۲۷ آذر ۱۳۹۸
دوره آموزشي آشنايي با سيستم مجازي قابليت پرواز(کد L94 ) با حضور کنترلرهاي ترافيک هوايي در فرودگاه زنجان برگزار شد.
۱۸ آذر ۱۳۹۸
تمرين طرح کامل اضطراري فرودگاه زنجان با حضور تمام ارگان‌هاي امداد و نجات استاني و فرودگاهي برگزار شد.
۱۵ آذر ۱۳۹۸
استاندار زنجان ، ازمجريان و دست اندرکاران فرودگاه زنجان براي عملکرد خوب در عمليات حج 98 ، با اهداي لوح سپاس به مدير فرودگاه در شوراي اداري استان ،قدرداني کرد .
۱۳ آذر ۱۳۹۸
دوره آموزشي مديريت استرس کد L122 با حضور کنترلرهاي ترافيک هوايي در فرودگاه زنجان برگزار شد.
۶ آذر ۱۳۹۸
دوره آموزشي رکوردر HCLS3000 سري HP با حضور کارشناسان الکترونيک هواپيمايي فرودگاههاي مختلف کشور به ميزباني فرودگاه زنجان به مدت 30 ساعت برگزار شد.
۵ آذر ۱۳۹۸
مدير فرودگاه زنجان از اتمام عمليات احداث ساختمان حراست و نظارت تصويري (CCTV) خبر داد.
۲۹ آبان ۱۳۹۸
معاون عمليات هوانوردي شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران ، از رئيس عمليات فرودگاه زنجان براي عملکرد خوب در عمليات امداد و نجات دو تبعه فرانسوي قدرداني کرد .
۲۹ آبان ۱۳۹۸
مدير فرودگاه زنجان از انجام موفق نخستين برف روبي فرودگاه در مدت شش ساعت خبر داد.
۲۸ آبان ۱۳۹۸
يک منبع آگاه گفت: ۲ توريست فرانسوي که در ييلاقات منطقه طارم موقعيت خود را گم کرده بودند توسط مرکز کنترل ترافيک هوايي شرکت فرودگاه‌ها نجات پيدا کردند.
۲۸ آبان ۱۳۹۸
يک منبع آگاه گفت: ۲ توريست فرانسوي که در ييلاقات منطقه طارم موقعيت خود را گم کرده بودند توسط مرکز کنترل ترافيک هوايي شرکت فرودگاه‌ها نجات پيدا کردند.
۸ آبان ۱۳۹۸
مدير فرودگاه زنجان از برقراري مجدد پروازهاي مسير مشهد- زنجان پس از دو هفته خبر داد.
۱۳ مهر ۱۳۹۸
طي ۶ ماهه نخست سالجاري ۱۱ هزارو ۸۱۱ مسافر با پروازهاي داخلي و خارجي از فرودگاه زنجان جابجا شده‌اند که اين ميزان نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد بيش از سه برابري را نشان مي‌دهد.
۳۰ شهريور ۱۳۹۸
عضو هيأت مديره شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران گفت: ايکائو تصريح مي کند که درآمد حاصل از خدمات ناوبري هوايي به پروازهاي عبوري بايد از سوي کشورها صرف زيرساخت‌هاي هوانوردي و فرودگاهي شود و هيچ نگاه انتفاعي به آن نباشد.
۲۷ شهريور ۱۳۹۸
مدير فرودگاه زنجان از ادامه عمليات تکميلي پروژه افزايش 2000 مترمربعي فضاي ترمينال فرودگاه در سال 99 خبر داد.
۲۶ شهريور ۱۳۹۸
عضو هيات مديره و راهبر عمليات هوانوردي شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران تاکيد کرد: تغيير ساعت رسمي کشور خللي در ساعات پروازي ندارد و به طور اتوماتيک تغييرات ساعت محلي در بليت هواپيماها درج شده و مسافران پروازهاي داخلي و خارجي مي توانند با اطمينان خاطر از 31 شهريور بر اساس ساعت درج شده در بليت وارد فرودگاه شوند.
۲۵ شهريور ۱۳۹۸
سياوش اميرمکري از اراده شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي براي توسعه هوانوردي عمومي خبر داد و گفت: فراهم کردن زيرساخت ها، امکانات و شرايط تسهيل کننده براي توسعه هوانوردي عمومي در فرودگاه هاي کشور در حال پيگيري و انجام است.
۲۰ شهريور ۱۳۹۸
مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران، قانون مديريت بحران کشور را براي اجرا به مديران و مديران کل ستادي و فرودگاهي کشور ابلاغ کرد.
۲۸ مرداد ۱۳۹۸
با فرود آخرين پرواز حجاج زنجاني در ساعت 18:19 روز 28مرداد98 در اين فرودگاه، انتقال حجاج زنجاني به کشور با موفقيت به سرانجام رسيد.